Tilbage

Deltagerliste - Begynder klasse

Udskriv deltagerliste fra pdf

Markprøve C - Gammelrand den 22. april 2018

Tilmeldt: 30
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
1Rene Lykke HolstMidtsjHasmark's ThorLabHDK06729/2015
2Inge HøjgaardMidtsjHomemade Labrador s Purple RainLabTDK 09819/2016
3Gunilla PenzienSydsjCrack of Dawn Lily of The ValleyGoldenT
4Dorthe ViuffNordsjZitaLabTDK02959/2016
5Karen-Margrethe KristiansenMidtsjLab Eminentes Carolina SweetheartLabTDK14280/2015
6Jane DamMidtsjLab Dams DebbiLabT04942/2017
7Bengt RommelhoffMidtsjLab.Rommelhoffs Bellis BenaLabTDK13759/2016
8Klaus BieNordsjSally. Kaldes HannahLabTDK12760/2016
9Tor MathiasenMidtsjFieLabT06648/2016
10Finn LangeMidtsjBatmoors' River SuirLabT01553/2017
11Anja AndersenNordsjHoneyguide's silent heart of HermanLabHDk11960/2016
12Anders Falkenberg NilssonMidtsjSøbjerggaard's Lucky LukeGoldenHDK14465/2016
13Dorte JensenLol-FLab. Rommelhoff's Assi AskLabH12768/2015
14Gert KrogMidtsjSpjellerups LennoxLabHDk8622/2016
15Andreas NielsenLol-FLab. Cavis Mustang SallyLabTDk03292/2017
16Lizannr AhlgreenNordsjParteidge Clever BuddyLabH
17Jørgen olsenNordsjLucky Labradors Ice ZoneLabTDK11446/2017
18Susana Elene JurgensenNordsjLab Truepassion Wonderful JolieLabTDK17163/2015
19Susanne Corydon-PetersenMidtsjBlack Amandas Single and HotFlatTDK19700/2015
20Susanne Kaare-AndersenMidtsjRobinie princepsLabHDK5971/2016
21Anni Holm NielsenNordsjKappelhøjens kronprinsesse MazLabT15313/2016
22Tine Dyreborg JohansenMidtsjZ-labbens Black ZonneLabTDK09401/2017
23Ninna FalkesgaardNordsjDrumbeat IncredibleLabTDK16231/2015
24Ida Marie HansenMidtsjNannaLabTDK13934/2015
25Bente Hansen /
Martin Hansen
MidtsjYmerLabHDK13938/2015
26Dennis VoxtedNordsjJoe's Lord CooperGoldenHDK20057/2016
27Susanne HemmingsenNordsjLuckeyLabH
28Maria HansenMidtsjCaccia Only YouLabTDK07516/2012
29Helene HansenMidtsjAntonGoldenHDK093617/2014
30Yvonne LundgrenMidtsjSøbjerggaard's LotusGoldenHDK04561/2014
TilbageUdskriv deltagerliste fra pdf
Dansk Retriever Klub - Region Midtsjælland