Tilbage

Deltagerliste - Begynderklasse

Udskriv deltagerliste fra pdf

Markprøve C i Nordskoven den 24. februar 2018

Tilmeldt: 39
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
1Lene MeinckeMidtsjLeon ( Tibo)LabHDK03989/2015
2Anders PaulsenMidtsjDinaLabTDK06609/2014
3Tonja RøslauNordsjCream of Pearls Zo Thatz A DreamGoldenHDK06018/2015
4Bengt RommelhoffMidtsjLab.Rommelhoffs Bellis BenaLabTDK13759/2016
5Kell NielsenMidtsjMelicmark ChanterelleLabTDK16833/2015
6Christine SørensenMidtsjRedmound's Keep A Great SecretTollerH
7Christina Jørgensen /
Niels Jørgensen
NordsjCoco Loco's Kentuckey RoseLabTdk02796/2012
8Susana Elene JurgensenNordsjLab Truepassion Wonderful JolieLabTDK17163/2015
9Jan GregorMidtsjBeauty Labradors First FlokiLabHDK05616/2017
10Susana Elene JurgensenNordsjLab Truepassion Wonderful ChloeLabTDK17488/2013
11Dorte jensenLol-FLab.Rommelhoffs Assi AskLabH12768/2015
12Joan ClausenSydsjMaxjan's HuxiLabHDKK00383/2017
13Lotte AndersenSydsjmaxjan's Petit NoirLabTdk03666/2017
14Rene Lykke HolstMidtsjHasmark's ThorLabHDK06729/2015
15John ChristensenMidtsjArnieDicaprioLabHDK13912/2016
16Sonja Sønder LarsenNordsjPartridge Clever MaddiLabTDK14492/2016
17Lars RosenqvistMidtsjAstridLabTDK20875/2016
18Peter Boye LarsenMidtsjSpirit of Lucca ComoGoldenHDK18607/2016
19Lars MertzMidtsjVida My Melodie of Golden SpiritGoldenTDK17836/2016
20Ejner JakobsenNordsjsparkfiel HarryLabHdk 05357/2012
21Gert Krog /
Dorte Krog
MidtsjSpjellerups LennoxLabHDk8622/2016
22Johnny NielsenNordsjCawood Chanti (Banjo)GoldenH
23Charlotte LiaSydsjHolckenhus Karibu To CaruChesT
24Daniel BothoftNordsjPratridge Clever KenzoLabHDK14491/2016
25Inge HøjgaardMidtsjHomemade Labrador s Purple RainLabTDK 09819/2016
26Karen-Margrethe KristiansenMidtsjLab Eminentes Carolina SweetheartLabTDK14280/2015
27Jane DamMidtsjLab Dams DebbiLabT04942/2017
28Kirsten Bryde PedersenMidtsjRobust Brown Loris AzzaroLabHDK10140/2016
29Lone GendrupNordsjVino De Bacchus LynnetteLabT
30Jens HeineSydsjDawnbuster's Iggy PopGoldenHDK03402/2014
31Sussi NeergaardSydsjRiverrun Dare to DreamChesHDK13752/2015
32julie axelgaard /
johnny axelgaard
Sydsjshootdog juniorLabH05073/2017
33Cecilie Alexandersen /
Bent Alexandersen
NordsjJuelsgaard's VulcanosLabH
34Susanne Kaare-AndersenMidtsjRobinie princepsLabHDK5971/2016
35Maria Høst AndersenNordsjHoneyguide's Heart UnbrokenLabH
36Ann JursMidtsjTumbarumba Hey Mr.DJLabHDK02538/2016
37Tine Dyreborg JohansenMidtsjZ-labbens Black ZonneLabTDK09401/2017
38Lilian HansenMidtsjVesterlyng's Classic Grand CruGoldenH
39Morten RossauMidtsjHills'n Moor's ConnemaraLabTDK07995/2017
TilbageUdskriv deltagerliste fra pdf
Dansk Retriever Klub - Region Midtsjælland