Tilbage

Deltagerliste - Begynderklasse

Udskriv deltagerliste fra pdf

C prøve for begynderklasse - Gislinge den 10. september 2017

Tilmeldt: 37
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
1Jacob GulmannMidtsjBroadlaw NightingaleLabTDK20291/2014
2Daniel BothoftNordsjPratridge Clever KenzoLabHDK14491/2016
3Ejner JakobsenNordsjsparkfiel harryLabHdk05347/2012
4Bengt RommelhoffMidtsjLab.Rommelhoffs Bellis BenaLabTDK13759/2016
5Jane BrobergNordsjGolden Quickstep DaffodilGoldenTDk05827/2016
6Jane BrobergNordsjTallygold Not an Ordinære GirlGoldenTDk09184/2013
7Lars MertzMidtsjVida My Melodie of Golden SpiritGoldenTDK17836/2016
8Helle DissingNordsjJagtlabbens TigerLabH
9Christine Nørskov SørensenMidtsjRedmounds Keep A Great SecretTollerHDK11770/2013
10Gyrite MarcussenNordsjBineLabTDK04320/2016
11Karin RimvallNordsjKullaholm's MuirneLabTSE28369/2016
12Sonja Sønder LarsenNordsjPartridge Clever MaddiLabTDK14492/2016
13Mette AndersenMidtsjMaxjans TheaLabTDK00387/2017
14Kirsten Bryde PedersenMidtsjLab Heartbreaker Oopsy DaisyLabTdk15572/2011
15irene ingholtMidtsjSea hill highwind twig taraLabT
16Michael ChristensenMidtsjMaxjans CosmoLabHDK00382/2017
17Malene Folmer JensenNordsjValborups EllamyLabTDk15760/2015
18Joan ClausenSydsjMaxjan's HuxiLabHDk00383/2017
19Christina JørgensenNordsjSirius Magic's Candle In The WindLabTDk02672/2015
20anne-dorthe brøsenNordsjSweet Years Labradors Game OverLabHDk 05892-2017
21Kurt ChristiansenMidtsjHalfdans Jim BeamLabHDK07138/2016
22Gert Krog /
Dorte Krog
MidtsjSpjellerups LennoxLabHDk8622/2016
23Lizanne AhlgreenNordsjPartridge Clever BuddyLabH
24Kirsten Bryde Pedersen /
Susanne Hemmingsen
MidtsjRobust Brown Loris AzzaroLabH
25Berit Marie JørgensenNordsjMaxjans KayaLabTDK03663/2016
26Cecilie Alexandersen /
Bent Alexandersen
NordsjJuelsgaard's VulcanosLabH
27Cecilie Alexandersen /
Bent Alexandersen
NordsjJuelsgaard's pannacottaLabH
28Dennis VoxtedNordsjJoe's Lord CooperGoldenHDK20057/2016
29Laijla LarsenMidtsjTallygold new kid on the blockGoldenHDk09179/2013
30Marianne NyboNordsjMaxjans SpencerLabHDK03665/2016
31Lone GendrupNordsjVino De Bacchus LynnetteLabT
32Marina GrumstrupNordsjWindwood's Made In HeavenGoldenHDk06542/2015
33Jens Myling-PetersenNordsjStella Aurum Sir FetchalotGoldenHDK08925/2016
34Gitte EjlertsenMidtsjMiverto TeijoLabTDK19143/2012
35Susanne TeingaardMidtsjKiebitz's Quick Step FigoGoldenHDK08382/2015
36Jacob NielsenNordsjStormLabHDK04171/2017
37Erik Jespersen /
Henny Pedersen
MidtsjFutteLabHDK12715
TilbageUdskriv deltagerliste fra pdf
Dansk Retriever Klub - Region Midtsjælland