Tilbage

Deltagerliste - Begynder klasse

Udskriv deltagerliste fra pdf

Markprøve C den 8. maj 2016

Tilmeldt: 36
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
1Peter IlsøeMidtsjHoneyLabT20-0450-12
2Tina Jungshoved BjerreMidtsjCut'n Cordoza's FirestoneLabH
3Majbritt Skov TreschowNordsjClairstone CannellaLabTDK12441/2013
4Tina Schilling HansenNordsjLucky Labrador's T. Woody WoodstockLabHDK06994/2015
5Lene HobertNordsjStripehead DukeLabHDK1472582015
6Benedikte WinkelhornNordsjBonniLabTDK04992/2013
7Marie HjortMidtsjLucky Labradors Trigger Happy QiwiLabTDK08650/2014
8Ole KristiansenMidtsjTylah Grandma's BrandyLabHDK08801/2014
9Ken MarkussenNordsjEnjoy Nygaard's I Belong To YouLabTDK10684/2014
10Ida Hansen /
Martin Hansen
MidtsjNannaLabT
11Lise GørtzSydsjBjoljahn Flaming ThunderbirdLabTDK01171/2015
12Jill GrenaaeMidtsjTumbarumba Seriously FunnyLabTDK00552/2015
13mie lundNordsjRosenåens Apealing AprilLabTDK03160/2015
14Marianne Sofie BønnerupNordsjKria (kaldenavn Mango)LabTDK04754
15Ulla GrønnegaardNordsjLucky Labrador's Dundee PoplarLabHdk12655/2013
16Morten Boye HansenMidtsjRosefield Gundog Athea (Luna)LabTDK17933/2014
17Birgitte KringsholmNordsjLittle Mhor's BascoGoldenHDK19670/2013
18Jesper BjeldMidtsjLudvigLabHdk07332/2012
19Pia PedersenLol-FFriia Agnar Nettie MoreFlatTDK11978/2013
20Jesper JensenMidtsjDams AslanLabHDK14928/2013
21Ann-Katrine Høgsholt /
Thomas Sørensen
NordsjGordonGoldenHDK08725
22Mette schiøttMidtsjHegnets explored by Marco PoloFlatH4469252
23Niels Jørgensen /
Jannie Olsen
NordsjIsefjordens WarthLabHDK02669/2012
24Claus BjerreMidtsjcutn cordozas Girl on FireLabT
25Lars KroghSydsjJela's Us-Jas AlbaFlatT
26Jan SkaaneMidtsjWetgate FoxiLabHDK03594/2015
27Helle NielsenMidtsjMoonstruck Sixth SenseFlatTDK16202/2012
28Helle NielsenMidtsjStarworkers Xactly My Kind Of GuyFlatHDK00622/2015
29Anne DrewsenNordsjMaxjan's AthosLabHdk081120/2015
30Flemming OlsenNordsjDinoLabH
31Jeanette Mie Lundbech-ChristensenMidtsjLab Honey Hunter's Dr. Watson McVetLabH
32Erik Jespersen /
Henny Pedersen
MidtsjFutteLabHDK12715
33Gitte EjlertsenMidtsjMiverto TeijoLabTDK19143/2012
34Maria NielsenSydsjLucky Labradors Smiley TwiggyLabTDk07085/2015
35Heidi GormsenSydsjRosemosegårds ChinookGoldenTDK05087/2015
36Lene RasmussenMidtsjUglebro's MessiLabHDK16341/2013
TilbageUdskriv deltagerliste fra pdf
Dansk Retriever Klub - Region Midtsjælland